В історії українського народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем.
Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.
Проходять роки після аварії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей... Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям та життям.
У рамках відзначення 35-ої річниці з дня Чорнобильської трагедії педагог-організатор Петровцій Т.Є. з учнями 7 класу провів історичний екскурс «Сумний біль Чорнобиля», а вчителі інформатики Корпош Я.Ю. та Завадяк О.В. з учнями 8-11 класів переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Хроніка мовчання».
Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.
Comments